Wycieraczki
Wycieraczki
samochodowe

Informacje o sklepie

Sklep internetowy EWIPERS.PL specjalizuje się w sprzedaży wycieraczek samochodowych. Nasz sklep posiada jeden z najdokładniejszych dostępnych katalogów wycieraczek samochodowych. Sklep dopasowuje wycieraczki do marki i modelu samochodu. W katalogu znajdziesz ponad 6 000 modeli samochodów i ponad 50 000 kompletów wycieraczek, w tym pióra wycieraczek tylnych. 

Sklep internetowy EWIPERS.PL w wygodny i przystępny sposób udostępnia szeroki wybór najwyższej jakości wycieraczek samochodowych w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu przygotowana została z myślą o wysokich standardach prezentacji i sprzedaży produktów spełniających nawet najbardziej zróżnicowane potrzeby konsumentów. Nasze działania nakierowane są na sprawną i bezproblemową realizację zamówień oraz optymalizację procesów przeprowadzanych transakcji. W bogatym i zróżnicowanym asortymencie sklepu znajdą Państwo wycieraczki samochodowe popularnych i cenionych producentów, produkty dedykowane – dostosowane do konkretnych modeli aut oraz akcesoria uniwersalne.

Skierowana do Państwa propozycja asortymentowa sklepu zawiera pióra wycieraczek przeznaczone do większości marek samochodów, od najbardziej popularnych, jak: AUDI, BMW, FIAT, MAZDA, SEAT, czy SKODA po nowoczesne modele MERCEDES, TOYOTA, VOLKSWAGEN i Mercedesa. Jako doświadczeni i godni zaufania dystrybutorzy sprawdzonych i niezawodnych akcesoriów samochodowych współpracujemy m.in. z markami BOSCH, DENCKERMANN, DENSO, OXIMO, VALEO, POWEREDGE czy VALEO. Już dziś sprawdź jakość naszych usług i towarów, bez ryzyka i z gwarancją ich ewentualnego zwrotu w terminie do 30 dni. Stale wymieniamy doświadczenia z producentami wycieraczek i innymi sklepami, takimi jak 2dvornika.com.uaWIPERS.UA. Dzięki temu możemy w jak największym stopniu wykluczyć błędy w doborze wycieraczek według samochodów w naszym katalogu.

O FIRMIE

Informacje prawne:

  • WIPERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
  • NIP: 7123446027
  • REGON: 523861326
  • ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3/27 20-029 Lublin
  • RACHUNEK VAT MSP PKO BANK PL 95 1020 3150 0000 3102 0142 7913

Sklep:

 
Bezpieczne
płatności
BLIK, PayU, Polskie banki. Wystawiamy faktury VAT.
Informacja publiczna o firmie
Wygodny
katalog
Tylko produkty oryginalne. Duża gama produktów.
Wybór według samochodu
Szybka
wysyłka
Dostawa na terenie Polski. Dostawa od 200 zł - gratis.
InPost Paczkomaty 24/7, InPost kurier
Zwrot
30 dni
Prosta polityka zwrotów. Zwrot 30 dni zamiast 14 dni.
Brak pytań