Wycieraczki samochodowe do Polestar

Polestar stosuje różne rodzaje i rozmiary piór wycieraczek szyby przedniej w zależności od roku i modelu samochodu. Dostarczamy najwyższej jakości pióra wycieraczek czołowych marek do pojazdów Polestar, w tym BOSCH (AeroTwin), Valeo, Denso, Oximo i Denckermann. W magazynie posiadamy ponad 1000 różnych wycieraczek do wszystkich pojazdów. Największy wybór piór wycieraczek przednich i tylnych jaki można kupić w sklepie z piórami wycieraczek w Polsce.

Polestar to szwedzka marka samochodowa, która wyrosła z partnerstwa Volvo Cars i Polestar Performance AB, firma specjalizująca się w tuningowaniu i optymalizacji pojazdów Volvo. W 2015 roku Polestar stał się niezależną marką, skoncentrowaną na produkcji elektrycznych samochodów o wysokich osiągach. Pierwszym modelem marki był Polestar 1, luksusowy hybrydowy samochód sportowy, który zadebiutował w 2017 roku.

W 2019 roku Polestar zaprezentował swoje pierwsze w pełni elektryczne auto, Polestar 2, który stał się pierwszym pojazdem w historii marki dostępnym na rynku masowym. Marka Polestar akcentuje nie tylko wydajność swoich pojazdów, ale także ich zrównoważony charakter, zwracając uwagę na ekologię i innowacyjne podejście do motoryzacji. Działania Polestar są związane również z rozwijaniem nowych technologii w dziedzinie samochodów elektrycznych, co podkreśla ich zaangażowanie w przyszłość zrównoważonej mobilności.