Wycieraczki samochodowe do Range Rover

Range Rover stosuje różne rodzaje i rozmiary piór wycieraczek szyby przedniej w zależności od roku i modelu samochodu. Dostarczamy najwyższej jakości pióra wycieraczek czołowych marek do pojazdów Range Rover, w tym BOSCH (AeroTwin), Valeo, Denso, Oximo i Denckermann. W magazynie posiadamy ponad 1000 różnych wycieraczek do wszystkich pojazdów. Największy wybór piór wycieraczek przednich i tylnych jaki można kupić w sklepie z piórami wycieraczek w Polsce.

Range Rover to brytyjska marka luksusowych samochodów terenowych, której korzenie sięgają lat 70. XX wieku. Pierwszy model, Range Rover Classic, został wprowadzony na rynek w 1970 roku jako luksusowy pojazd terenowy, łączący elegancję z wydajnością off-road. Marka szybko zdobyła uznanie i stała się symbolem prestiżu w segmencie SUV-ów.

Range Rover przez lata przeszedł liczne ewolucje, wprowadzając nowe modele i innowacje technologiczne. W 2012 roku firma Land Rover, producent Range Rovera, zaprezentowała czwartą generację pojazdu, w której zastosowano zaawansowane technologie, lekkie konstrukcje i nowoczesne rozwiązania w zakresie efektywności paliwowej. Range Rover utrzymuje swoją pozycję jako luksusowy pojazd terenowy, łączący wyrafinowany design z doskonałymi zdolnościami off-road. Dziś marka jest symbolem prestiżu i elegancji, pozostając jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów luksusowych SUV-ów na świecie.