Wycieraczki samochodowe do Ravon

Ravon stosuje różne rodzaje i rozmiary piór wycieraczek szyby przedniej w zależności od roku i modelu samochodu. Dostarczamy najwyższej jakości pióra wycieraczek czołowych marek do pojazdów Ravon, w tym BOSCH (AeroTwin), Valeo, Denso, Oximo i Denckermann. W magazynie posiadamy ponad 1000 różnych wycieraczek do wszystkich pojazdów. Największy wybór piór wycieraczek przednich i tylnych jaki można kupić w sklepie z piórami wycieraczek w Polsce.

Ravon to uzbecka marka samochodów, która jest częścią grupy uzbecko-korejskiego joint venture pomiędzy UzAvtosanoat z Uzbekistanu a firmą Daewoo z Korei Południowej. Marka została oficjalnie zaprezentowana w 2015 roku po tym, jak Daewoo Motors zostało przejęte przez UzAvtosanoat. Ravon kontynuował produkcję niektórych modeli samochodów Daewoo pod nowym szyldem.

Początkowo Ravon skoncentrował się głównie na produkcji kompaktowych i ekonomicznych samochodów, oferując modele takie jak Ravon Nexia, znana wcześniej jako Daewoo Nexia. Mimo że marka jest stosunkowo młoda, szybko zdobyła popularność na lokalnym rynku. Ravon stara się dostosować do zmieniających się trendów motoryzacyjnych, wprowadzając na rynek nowe modele z zaawansowaną technologią. Marka ta odgrywa ważną rolę w kształtowaniu krajowego przemysłu motoryzacyjnego w Uzbekistanie.