Wycieraczki samochodowe do Renault

Renault stosuje różne rodzaje i rozmiary piór wycieraczek szyby przedniej w zależności od roku i modelu samochodu. Dostarczamy najwyższej jakości pióra wycieraczek czołowych marek do pojazdów Renault, w tym BOSCH (AeroTwin), Valeo, Denso, Oximo i Denckermann. W magazynie posiadamy ponad 1000 różnych wycieraczek do wszystkich pojazdów. Największy wybór piór wycieraczek przednich i tylnych jaki można kupić w sklepie z piórami wycieraczek w Polsce.

Renault to francuska marka samochodów, która ma bogatą historię sięgającą roku 1898, kiedy to bracia Louis, Marcel i Fernand Renault założyli przedsiębiorstwo w Boulogne-Billancourt. Pierwszy samochód Renault, Model A, został wprowadzony w 1899 roku i stał się sukcesem zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. W latach 20. i 30. XX wieku Renault zdobyło uznanie za swoje innowacyjne modele, takie jak pierwszy francuski samochód z metalowym dachem – Renault Reinastella.

Podczas II wojny światowej Renault była pod kontrolą niemieckiego zarządu, a po wojnie firma została znacjonalizowana. W późniejszych latach Renault stało się jednym z liderów w produkcji kompaktowych, ekonomicznych samochodów, takich jak legendarne modele Renault 4 czy Renault Clio. Ponadto, Renault odegrało kluczową rolę w rozwijaniu samochodów elektrycznych, wprowadzając na rynek takie modele jak Renault Zoe. Dziś Renault jest międzynarodowym koncernem samochodowym, oferującym różnorodne modele dla różnych segmentów rynku.