Wycieraczki samochodowe do Rover

Rover stosuje różne rodzaje i rozmiary piór wycieraczek szyby przedniej w zależności od roku i modelu samochodu. Dostarczamy najwyższej jakości pióra wycieraczek czołowych marek do pojazdów Rover, w tym BOSCH (AeroTwin), Valeo, Denso, Oximo i Denckermann. W magazynie posiadamy ponad 1000 różnych wycieraczek do wszystkich pojazdów. Największy wybór piór wycieraczek przednich i tylnych jaki można kupić w sklepie z piórami wycieraczek w Polsce.

Rover to brytyjska marka samochodowa, której korzenie sięgają początków XX wieku. Firma została założona w 1878 roku jako J. K. Starley & Co. i zajmowała się produkcją rowerów. W 1888 roku firma zmieniła nazwę na Rover Company, a w kolejnych latach rozszerzyła swoją działalność o produkcję motocykli i samochodów.

W ciągu dziesięcioleci Rover zdobył uznanie za luksusowe i innowacyjne pojazdy, takie jak model P6 z 1963 roku, który został uznany za "Samochód Roku". W 1967 roku Rover stał się częścią koncernu British Leyland, ale późniejsze problemy finansowe wpłynęły negatywnie na markę. Mimo kilku prób ożywienia marki, w 2005 roku Rover ogłosił bankructwo, co zakończyło długą historię tej brytyjskiej marki samochodowej. Jednak pewne modele Rovera, ze względu na swój charakterystyczny design i klasyczny styl, nadal cieszą się popularnością wśród miłośników motoryzacji.