Wycieraczki
Wycieraczki
samochodowe

Wycieraczki BOSCH: AeroTwin, AeroTwin Plus, Twin, Eco, Rear

08.09.2023

Wycieraczki BOSCH cieszą się w Polsce dużą popularnością. Najpopularniejszymi modelami są wycieraczki tylne BOSCH AeroTwin, Twin i BOSCH Rear. Ale i Polacy często wybierają modele BOSCH AeroTwin Plus i Eco ze względu na ich niższą cenę.

Jakie są rodzaje wycieraczek BOSCH:

BOSCH AeroTwin - wysokiej jakości wycieraczki płaskie bez wymiennych mocowań. Dostarczane są w oryginalnej konfiguracji zgodnie z zasadą „wyjmij z pudełka – natychmiast zainstaluj”, mogą być dostarczane z 1 lub 2 wycieraczkami. Wyprodukowano w Niemczech.

BOSCH Twin ma to samo wyposażenie i tę samą zasadę konstrukcji z oryginalnymi elementami złącznymi. Ale sam współczynnik kształtu jest przestarzały. Są to wycieraczki na metalowej ramie. Wyprodukowano w Niemczech.

BOSCH Rear - pióro wycieraczki tylnej szyby. Może być metalowy lub plastikowy. W niektórych przypadkach - płaskie. Dostarczane po 1 sztuce w pudełku. Wyprodukowano w Niemczech.

BOSCH AeroTwin Plus - uniwersalne wycieraczki płaskie z wymiennymi mocowaniami. Są dostarczane po 1 sztuce w pudełku i zawierają kilka wymiennych elementów złącznych do montażu. Wyprodukowano w Serbii.

BOSCH Eco - niedrogie wycieraczki z metalową ramką. Dostarczane po 1 sztuce w pudełku i produkowane w Chinach.

 
Bezpieczne
płatności
BLIK, PayU, Polskie banki. Wystawiamy faktury VAT.
Informacja publiczna o firmie
Wygodny
katalog
Tylko produkty oryginalne. Duża gama produktów.
Wybór według samochodu
Szybka
wysyłka
Dostawa na terenie Polski. Dostawa od 200 zł - gratis.
InPost Paczkomaty 24/7, InPost kurier
Zwrot
30 dni
Prosta polityka zwrotów. Zwrot 30 dni zamiast 14 dni.
Brak pytań