Wycieraczki samochodowe do Zeekr

Zeekr stosuje różne rodzaje i rozmiary piór wycieraczek szyby przedniej w zależności od roku i modelu samochodu. Dostarczamy najwyższej jakości pióra wycieraczek czołowych marek do pojazdów Zeekr, w tym BOSCH (AeroTwin), Valeo, Denso, Oximo i Denckermann. W magazynie posiadamy ponad 1000 różnych wycieraczek do wszystkich pojazdów. Największy wybór piór wycieraczek przednich i tylnych jaki można kupić w sklepie z piórami wycieraczek w Polsce.

Zeekr to stosunkowo nowa marka samochodów elektrycznych, która jest częścią chińskiego koncernu Geely. Marka została oficjalnie zaprezentowana w 2020 roku. Geely, znane również jako Zhejiang Geely Holding Group, to chińska firma motoryzacyjna, która zdobyła rozgłos dzięki przejęciu szwedzkiego Volvo w 2010 roku.

Zeekr powstało jako filia Geely, skoncentrowana na produkcji nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie pojazdów elektrycznych. Pierwszym modelem w ofercie marki był Zeekr 001, luksusowy sedan o futurystycznym designie. Marka kładzie duży nacisk na innowacje, zastosowanie zaawansowanych technologii i rozwijanie ekologicznych rozwiązań w dziedzinie mobilności. Zeekr stanowi przykład chińskiego zaangażowania w rozwój rynku samochodów elektrycznych i zdobywa uznanie zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku motoryzacyjnym.