Zworoty i reklamacje

Zwroty

W ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki mogą Państwo odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli to nastąpi, zwrócimy wszystkie otrzymane od Państwa płatności. Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta. 

Aby zrezygnować z zakupu i poinformować nas o swojej decyzji, wypełniają Państwo formularz zwrotu towaru. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, który znajduje się  poniżej - nie jest to jednak obowiązkowe. 

Skutki odstąpienia od umowy

Zwrot świadczeń:

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas),niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż  dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Przesyłkę zwrotną proszę wysłać na adres:

WIPERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
NIP: 7123446027
ul. Piotrkowska 173 90-447 Łódź
[email protected]

Uwaga!

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 

  1. O świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy usługę w pełni, za Państwa wyraźną zgodą. 
  2. W której cena towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 
  3. W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb. 
  4. W której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia. 
  5. W której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 
  6. W której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 
  7. W której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie mamy kontroli. 
  8. W której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 
  9. O dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Formularz odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

WIPERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
NIP: 7123446027
REGON: 523861326
[email protected]


Ja _________________________________ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy
____________________________________, numer zamówienia _____________________________________________________
Data zawarcia umowy to _______________________________ data odbioru ____________________________________________

 

Imię i nazwisko _________________________________________________
Adres ________________________________________________________
Data _________________________________________________________

 

Podstawą zakupów przez Internet jest zaufanie. Najbardziej zależy nam na Państwa zadowoleniu i satysfakcji z naszych usług. W razie problemów zawsze jesteśmy do dyspozycji: [email protected]